05 - 01 - 2022 | 17:03

За ініціативи Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» персонал Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, державних установ «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби» та «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби» долучився до щорічної скаутської акції «Вифлеємський вогонь миру».

«Вифлеємський Вогонь Миру» — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Зазначена благодійна акція започаткована у 1986 році та проводиться для підтримки людей, які святкують Різдво поза межами рідної домівки.
Територією України Вифлеємський вогонь поширюють члени Пласту – Національної скаутської організації України, які передають його з одного міста до іншого та відвідують з ним різні установи.

Палаючий вогник символізує тепло, мир, злагоду, а також душевний спокій, любов до людей і до світу.
Пластуни представили коротко історію та символіку традиції, а священики привітали персонал Державної кримінально-виконавчої служби України зі святом Різдва Христового та подарували різдвяні свічки.
Кожен охочий мав змогу запалити свічку та принести символ миру, тепла та злагоди до власного дому.