24 - 12 - 2021 | 08:00

👉 На цьому заступниця Міністра юстиції України Олена Висоцька наголосила під час круглого столу «Пробація в дії: перспективний погляд» за участю представників Офісу Генерального прокурора України, Державної установи «Центр пробації», Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, Київської міської державної адміністрації, міжнародних проєктів та партнерських організацій, волонтерів пробації.

🆕 Захід відбувся на базі новоствореного модельного офісу пробації у Святошинському районі міста Київ. Це вже другий сучасний офіс пробації, створений у цьому році у столиці. В офісі реалізовано національну модель архітектурного рішення для підвищення ефективності роботи із засудженими, які відбувають покарання без позбавлення волі: зонування простору на відкритий і закритий, окремі кімнати для індивідуальної та групової роботи з клієнтами пробації, комфортно облаштована зона очікування та службові кабінети для працівників пробації, що забезпечують захист персональних даних та інші заходи безпеки.

На даний час в Україні створено 7️⃣ модельних офісів пробації, де враховано особливості роботи з клієнтами пробації. Розвиток мережі модельних офісів пробації – важлива частина роботи Міністерства юстиції України та Державної установи «Центр пробації» на 2022 рік.