22 - 12 - 2021 | 13:48

☝Ми вживали і продовжуємо вживати заходи спрямовані на зменшення рівня рецидиву злочинності:
☑ Шукали засоби щодо створення належної в’язничної інфраструктури – успішно реалізували майно державної установи «Львівська виправна
колонія (№ 48)» за 496,2 млн. грн., на отримані кошти побудуємо новий слідчий ізолятор. Продовжуємо готувати майно оптимізованих установ до приватизації.

☑ Розширювали можливості Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту – зараз реєстр заповнено майже наполовину та доповнений модулями «режим», «оперативний», «чергова частина». Триває інтеграція з іншими державними реєстрами для електронного обміну інформацією.

☑Працювали над усуненням кримінального впливу на засуджених.

2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ Наступного року плануємо створення умов для функціонування модельної установи на базі Уманської виправної колонії (№ 129).

🖥 В міжрегіональних управліннях та Департаменті створюватимемо комплексну систему захисту інформації АС класу 1, у тому числі призначеної для озвучення інформації, що становить державну таємницю.

📲 Для персоналу запустимо онлайн-навчальну платформу для професійної та службової підготовки працівників.

👥 А також продовжимо налагоджувати прозору внутрішню комунікацію з метою розвитку персоналу та творення команди, адже реформу творять люди – персонал ДКВС України.