30 - 11 - 2021 | 16:40

Розпочато 6-ти денний тренінг для працівників установ виконання покарань та закладів охорони здоров’я ЦОЗ ДКВС України «Програма подолання прогалин у сфері психічного здоров’я (mhGAP)».

Відкриваючи тренінг заступниця начальника Департаменту Наталія Рибалка звернула увагу на актуальність вирішення проблем психічного здоров’я засуджених, своєчасне виявлення психічних розладів та ведення таких випадків і втручань.

Під час тренінгу практикуючі психіатри ознайомлять працівників з алгоритмами ведення осіб з такими розладами як депресія, психози, епілепсія, дитячі та підліткові психічні і поведінкові розлади, деменція, розлади, пов’язані з вживанням психоактивних речовин, суїцідальною поведінкою та членоушкодженнями.

Цього тижня участь у навчанні беруть медичні працівники закладів охорони здоров’я філій ЦОЗ ДКВС України східного регіону в команді з працівниками соціально-психологічних відділів державних установ «Селидівська виправна колонія (№ 82)», «Криворізька виправна колонія (№ 80)», «Бахмутська установа виконання покарань (№ 6)», «Торецька виправна колонія (№ 2)» та «Маріупольський слідчий ізолятор».