10 - 09 - 2021 | 10:56

09.09.2021 у державній установі «Бердичівська виправна колонія (№70)» проведено збір особового складу установи та груп швидкого реагування установ виконання покарань Житомирської області, які підпорядковані Управлінню забезпечення діяльності у центральному регіоні, за сигналом «тривога».

По прибутті особового складу було проведено стройовий огляд та загальний обшук житлової та виробничої зони державної установи «Бердичівська виправна колонія (№70)». 

У ході обшуку у засуджених було виявлено та вилучено предмети, вироби і речовини, зберігання і використання, яких засудженим заборонено відповідно до Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 28.08.2018 № 2823/5 (із змінами).

Після завершення обшукових заходів з групами швидкого реагування установ виконання покарань Житомирської області було проведено спільні навчання з воєнізованим формування «ЦИКЛОН-ЦЕНТР».

Цього разу легендою навчання стала «групова непокора засуджених, які забарикадувалися у виробничій зоні установи». 

Для участі у заходах було задіяно спецтехніку, а також 70 осіб рядового та начальницького складу установи, 50 осіб груп швидкого реагування та 10 осіб воєнізованого формування «ЦИКЛОН-ЦЕНТР».