09 - 09 - 2021 | 15:53

Заступниця Міністра юстиції Олена Висоцька зустрілася з представниками проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка судової реформи через повномасштабне впровадження служби пробації в Україні» NORLAU та дала інтерв’ю журналісту Королівства Норвегія Kåre Ness.

Норвегія сьогодні є взірцем у створенні ефективної пенітенціарної системи, адже головна ідея норвезької в’язниці полягає в наголосі на реабілітації в’язнів, а не на покаранні. Умови життя під час відбування покарання не мають бути додатковим покаранням. Тому замість «наглядати і карати», як було в Україні багато років, Міністерство юстиції обрало шлях ресоціалізації в’язнів, взявши за приклад саме пенітенціарну систему Норвегії.

У інтерв’ю, яке вийде у декількох норвезьких ЗМІ, Олена Висоцька представила пріоритетні напрямки діяльності Мін’юсту в пенітенціарній сфері і пробації. Презентувала іноземним гостям новий модельний офіс пробації. А також розповіла про реалізацію окремих ініціатив Проєкту NORLAU, таких як «Жінки в IT» та «Шлях додому».