07 - 09 - 2021 | 16:31

⏳З червня по серпень цього року 10 засуджених жінок проходили навчання, наразі це вже друга група, яка завершила навчання в рамках проекту. Заняття для засуджених проводили запрошені викладачі ІТ-технологій Крістіна Бабенко та Сергій Трохимчук.

📝Заняття проходили три рази на тиждень за наступними напрямками:
«Основи роботи у мережі Internet», «Основи ОС Windows», «Google-сервіси», «Google-документи», «Google-таблиці», «Створюємо резюме», «Основи роботи у Canva», «Canva Advanced», «Створюємо резюме та автобіографію», «Правила гарної презентації», «Створюємо Canva-презентацію», «Google-сайти», «Створюємо сайт», «Основи WordPress», «Введення до Web-дизайну», «Програми для Web дизайну», «Основи Figma», «Soft Skills (Основи підприємницької діяльності)», «Soft Skills (Критичне та креативне мислення, як працює наш мозок)», «Підприємницькі навички».

📋В урочистій обстановці гостя привітала учасниць програми NORLAU «Жінки в АйТі» із завершенням навчання, вручила їм сертифікати та наголосила на тому, що після звільнення жінки, які показали найвищі результати, зможуть проходити стажування у ІТ-компаніях з перспективою подальшого працевлаштування.