04 - 09 - 2021 | 13:33

🟡Дана програма покликана допомогти засудженим у формуванні життєвих навичок розв’язання проблем, щоб запобігти протиправній поведінці та наштовхнути їх на просоціальне мислення.

🟤Протягом трьох днів національні консультанти Офісу Ради Європи в Україні Олена Соловйова, Валентина Самусь та Олександра Виноградова із 12 засудженими проводили практичні заняття, які включали в себе ознайомлення з теорією вирішення проблем та процесом пошуку і вироблення рішень формування навичок аналізу проблеми, пошуку варіантів її вирішення, а також прогнозування наслідків таких рішень.

🟣Підведення підсумків даного заходу відбулося за участю заступника начальника Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції Наталії Рибалки, начальника управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту Валерія Калівошка та керівниці Спільного проєкту Ольги Деркач.

🔴Наталія Рибалка зазначила про актуальність реалізації програми в умовах переходу від карального до реабілітаційного в’язничного менеджменту та продовження колекційної роботи із засудженими.

🟠Керівництвом ДКВС було наголошено на важливості продовження співпраці з Радою Європи.