Надання засудженим та особам, узятим під варту побачень з родичами

Адміністрація установи виконання покарань може надавати засудженим та особам, узятим під варту, короткострокові та тривалі побачення.

Особа, яка прибула на побачення, звертається до начальника установи, його першого заступника або осіб, які виконують їх обов’язки, з письмовою заявою про надання дозволу на побачення, складеною у довільній формі. Перед отриманням такого дозволу заяву обов’язково реєструє молодший інспектор чергової зміни з проведення побачень.

У разі відсутності в день проведення побачення начальника установи виконання покарань, його першого заступника або осіб, які виконують їх обов’язки, право надавати дозвіл на проведення побачення надається ЧПНУ.

Порядок надання побачень засудженим до позбавлення волі передбачений статтею 110 КВК України та розділом XIV ПВР УВП.

Побачення з родичами або іншими особами може надавати узятим під варту адміністрація місця попереднього ув’язнення лише з письмового дозволу слідчого або суду, які здійснюють кримінальне провадження, не менше трьох разів на місяць.

Порядок надання побачень особам, узятим під варту передбачений статтею 12 Закону України «Про попереднє ув’язнення» та главою 1 розділу VII ПВР CІЗО.

Надання засудженим відеопобачень з родичами та іншими особами

Адміністрація установи за письмовою заявою засудженого надає дозвіл на користування засобами IP-телефонії та дозвіл на використання засобів відеозв’язку через Інтернет у спеціально обладнаних приміщеннях.

Перед першим сеансом користування засудженим засобами ІР-телефонії та відеозв’язку адміністрація установи під його особистий підпис попереджає засудженого про здійснення аудіо- та відеозапису його розмови. Відповідна розписка долучається до особової справи засудженого.

Порядок надання засудженим дозволу на використання засобів відеозв’язку через Інтернет регулюється Порядком організації надання засудженим доступу до Глобальної мережі Інтернет, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 19.10.2017 № 3233/5.