Порядок надання засудженим телефонних розмов з родичами, адвокатами та іншими особами

Адміністрація установи виконання покарань забезпечує надання засудженим телефонних розмов без обмеження їх кількості у визначений розпорядком дня час. З метою реалізації права на телефонні розмови усіх засуджених, які відбувають покарання в установі, тривалість розмови одного засудженого не має перевищувати 15 хвилин.

Для проведення телефонних розмов у визначеному адміністрацією установи виконання покарань місці встановлюються таксофони та забезпечується наявність засобів рухомого (мобільного) зв’язку, які знаходяться на обліку установи.

Телефонні розмови проводяться за рахунок засудженого під контролем представника адміністрації установи виконанням покарань протягом дня у вільний від роботи час і поза часом, передбаченим для приймання їжі та безперервного сну.

Порядок надання засудженим, до позбавлення волі телефонних розмов з родичами, адвокатами та іншими особами передбачений статтею 113 КВК України та розділом XIV ПВР УВП.

Порядок надання засудженим, які перебувають у СІЗО, телефонних розмов з родичами, адвокатами та іншими особами передбачений главою 4 розділу VIІ ПВР СІЗО.

Надання особам, узятим під варту, телефонних розмов з родичами, адвокатами та іншими особами законодавством не передбачений.