Відділ по роботі з системою Державної кримінально-виконавчої служби України (далі – Відділ) є самостійним структурним підрозділом Міністерства юстиції України (далі – Міністерство).

Основні завдання Відділу:

  • Участь в межах повноважень у формуванні та реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації.
  • Забезпечення взаємодії Міністерства з Департаментом з питань виконання кримінальних покарань , державними установами «Центр пробації», «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України», «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» та міжрегіональними управліннями з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції, установами виконання покарань, слідчими ізоляторами, територіальними (міжрегіональними) воєнізованими формуваннями та навчальними закладами Державної кримінально-виконавчої служби України (далі – органи і установи ДКВС України), у тому числі шляхом здійснення обміну інформацією між Міністерством та органами і установами ДКВС України.
  • Забезпечення координації діяльності органів і установ ДКВС України відповідно до завдань, покладених на Відділ.
  • Забезпечення взаємодії з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, установами та організаціями, науковими та навчальними закладами з питань формування та реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації.
  • Здійснення міжнародного партнерства у сфері виконання кримінальних покарань та пробації.
  • Виконання окремих доручень керівництва Міністерства з питань, що стосуються взаємодії Міністерства з органами і установами ДКВС України.
Структурний підрозділПосадаПрізвище, ім’я, по-батьковіТелефон та електронна адреса
Відділ по роботі з системою Державної кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції УкраїниНачальник ВідділуДонських Віталій Сергійович207-03-64 v.donskykh@minjust.gov.ua  
Заступник начальника ВідділуШироковська Олена Олександрівна481-05-76
Головний спеціалістЯременко Ірина Миколаївна481-05-76 i.iaremenko@minjust.gov.ua
Головний спеціалістФедак Мирослава Василівна481-05-76 m.fedak@minjust.gov.ua
Головний спеціалістБалаєв Олександр Валентинович207-34-72 o.balaiev@minjust.gov.ua
Головний спеціалістЖук Юрій Олександрович481-05-76 yu.zhuk@minjust.gov.ua