Про державну установу «Генеральна дирекція ДКВС України»

14.07.2017 на базі державної установи «Управління з питань забезпечення діяльності та розвитку Державної кримінально-виконавчої служби України» було створену державну установу «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» (наказ Міністерства юстиції України №2239/5 від 14.07.2017) та затверджено її Положення.

Генеральну дирекцію ДКВС України очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється з посади Міністром юстиції України у встановленому законодавством порядку.

Відповідно до Положення Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України є неприбутковою державною установою, створеною для забезпечення виконання завдань Державної кримінально-виконавчої служби України (далі – ДКВС України) і належить до сфери управління Мін’юсту, яка фінансується за рахунок коштів державного бюджету. Діяльність Генеральної дирекції ДКВС України спрямовується та координується заступником Міністра юстиції України відповідно до розподілу обов’язків.

Наразі діяльність Генеральної дирекції Державної кримінально-виконавчої служби України спрямовується та координується першим заступником Міністра юстиції України Горовцем Євгенієм Михайловичем. 

У структуру Генеральної дирекції Державної кримінально-виконавчої служби України також входять міжрегіональні підрозділи з питань технічного нагляду та з питань ресурсного забезпечення органів і установ виконання покарань.

Основні напрями діяльності:

  • Збір, узагальнення та подання Мін’юсту оперативної інформації, що надходить від чергових частин органів і установ ДКВС України. 
  • Виконання функцій замовника при закупівлі товарів, робіт та послуг відповідно до вимог законодавства про забезпечення потреб органів і установ ДКВС України.
  • Здійснення управління та контролю у сфері ресурсного забезпечення, матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення діяльності, у тому числі комунальних послугах, продуктах харчування та речовому забезпеченні, органів і установ ДКВС.
  • Здійснення координації господарської діяльності медичних реабілітаційних центрів ДКВС України.
  • Реалізація повноважень Мін’юсту з використання матеріального резерву Мін’юсту (для установ виконання покарань та слідчих ізоляторів).
  • Здійснення діяльності у сферах будівництва, реконструкції, розширення, перепрофілювання і технічного переоснащення, у тому числі проектування, оцінки технічного стану при плануванні та проектуванні ремонту будівель, споруд та об’єктів інженерної інфраструктури, обліку нерухомого майна в органах і установах ДКВС України, а також підприємств установ виконання покарань забезпечення мобілізаційних потреб держави, а також здійснення моніторингу житлово-побутового забезпечення  персоналу органів і установ, а також ДКВС України.
  • Виконання функцій замовника (забудовника) з будівництва, реконструкції, розширення, перепрофілювання і технічного переоснащення, у тому числі проектування, будівель житлових і нежитлових, захисних споруд цивільного захисту та інженерних споруд органів і установ ДКВС України, а також підприємств установ виконання покарань та сприяння впровадженню у будівництво прогресивних і енергозберігаючих проектних рішень, нових будівельних матеріалів, конструкцій, виробів і технологій.
  • Надання послуг з обстеження технічного стану будівель і споруд, технічного нагляду на об’єктах будівництва, технічної інвентаризації нерухомого майна, сертифікації енергетичної ефективності та складання кошторисної документації на капітальний та поточний ремонти об’єктів органів і установ ДКВС України, а також підприємств установ виконання покарань.

Стеценко Юрій Віталійович

Начальник Державної установи “Генеральної дирекції ДКВС України”

Контакти:

(044) 481-05-20