Вхід до музею

За 17 років свого існування Музей став своєрідним історико-культурним осередком пенітенціарної системи. У ньому можна предметно ознайомитись з еволюцією виконання кримінальних покарань, дізнатися про людей, які своїми знаннями та працею будували пенітенціарну систему й удосконалювали, намагаючись її олюднити, спираючись на рішення міжнародних пенітенціарних конгресів, взявши за основу головну тезу: «Карати може лише Господь Бог: – ми люди, повинні виправляти злочинців».

Друковані видання з історії тюремної служби

Екскурсії проводяться для організованих груп представників громадських об’єднань, студентів вищих та середніх навчальних закладів, учнів старших класів загальноосвітніх закладів, працівників установ та організацій (не більше як 20 осіб).

Колодник

Для відвідування Музею необхідно погодити дату і час проведення екскурсії в телефонному режимі – (044-207-36-23) (вівторок, четвер) з відповідальним працівником служби (Валерій Васильович Литовченко). Після цього замовник готує лист на ім’я начальника державної установи «Генеральна дирекція Державної кримінально- виконавчої служби України» Міністерства юстиції України.

У листі надрукованому на офіційному бланку має бути вказано домовлену дату проведення екскурсії та час її початку, додано список учасників, відповідальну за організацію екскурсії особу та її контактний телефон.

Листа надіслати за адресою: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81, або на електронну адресу: e-mail: gd@kvs.gov.ua

Екскурсії проводяться на безоплатній основі.

Допуск відвідувачів за вказаною адресою здійснюється за паспортами громадян України, для молоді віком до 16 років – за учнівськими (студентськими) квитками.

Тюремний посуд
Артифакти тюремної та каторжної атрибутики кінця 19 століття
Перший формений одяг тюремного наглядача зразка 1885 року
ГУЛАГ
Слідчий з кримінальної справи
Вартовий внутрішніх військ НКВС
Приховування заборонених предметів
Укладання угод про співробітництво між українською православною та греко-католицькою церквами
Мемуари заступника начальника головного управління з питань виконання покарань Тонконога В.А.
Пам'яті загиблим при виконанні службових обов'язків
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider