Висоцька Олена Володимирівна

Заступник Міністра юстиції України


«Поєднання юридичної та фінансової освіти, управлінський досвід роботи, навички організації складних процесів, прагнення до самовдосконалення, завжди робота «на результат» та досягнення поставлених цілей – дають мені підстави вважати себе професіоналом із якостями, необхідними для реформування одного з ключових напрямків роботи Міністерства юстиції України.»

Гречанюк Сергій Костянтинович

Начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань


Спеціальне звання – майор внутрішньої служби. У 2003 році закінчив з відзнакою юридичний факультет Київського інституту внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України. Після закінчення інституту, в різні часи проходив службу в кримінально-виконавчій системі, податковій міліції, органах прокуратури України, а також працював на наукових та науково-педагогічних посадах, займався адвокатською діяльністю.

Трохимчук Володимир Миколайович

Начальник Управління пенітенціарних інспекцій
Міністерства юстиції України


з 2017 – по теперішній час – начальник Управління пенітенціарних інспекцій Міністерства юстиції України

Донських Віталій Сергійович

Начальник відділу по роботі з системою ДКВС


З 02.2020 по теперішній час – начальник Відділу по роботі з системою
Державної кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції України.

Янчук Олег Борисович

Директор Державної установи «Центр пробації»


У рамках реформування Державної кримінально-виконавчої служби України із запровадженням в Україні інституту пробації незмінно очолював цю службу: спочатку (з вересня 2016 до квітня 2018 року) на посаді директора Департаменту пробації Міністерства юстиції України, а з січня 2018 року – новостворену Державну установу «Центр пробації», на посаду директора якої офіційно призначений 12 жовтня 2018 року.